Wiedza na blogu jest darmowa i jest wynikiem wieloletniej pracy ze sprzętem komputerowym. Zapraszamy do wyłączenia reklam (Adblock, uBlock :)

Praca i nauka z domu? Pomoc zdalna informatyka

Naprawa zdalna komputera

Jeśli pracujesz z domu w tych ciężkich czasach pandemii wirusa COVID-19, na pewno laptop lub komputer stacjonarny są Twoim podstawowym narzędziem. Aby był w doskonałej kondycji, wymaga regularnej konserwacji lub interwencji informatycznej.

Jako informatyk podchodzę w pełni indywidualnie do każdego zlecenia, wykorzystując swoją szeroką wiedzę w rozwiązywaniu problemów. Powolny komputer? Długo otwierają się aplikacje? Problem w obsłudze aplikacji do nauki zdalnej: Microsoft Teams, Zoom? Problem z połączeniem z siecią firmową? A może czeka Cię konferencja na Skype i nie wiesz, jak się za nią zabrać? Ze wszystkim jesteśmy w stanie sobie poradzić! Bez krytykowania i w pełni profesjonalnie podchodzę do każdego, nawet najbardziej prozaicznego, zdawać by się mogło, problemu.

Informatyk zdalny – Józefów, Otwock, Warszawa Wawer i… cała Polska

Aplikacje TeamViewer i pokrewne nie są mi obce – korzystam z tego typu rozwiązań na co dzień w pracy informatyka. Warunki, w jakich przyszło nam funkcjonować, zmuszają do wykorzystywania narzędzi cyfrowych, z których być może wcześniej nie korzystaliście Państwo. Wykazuję się bardzo wysoką komunikatywnością, jestem w stanie w cierpliwy sposób wytłumaczyć Państwu wszelkie wątpliwości dotyczące pracy z komputerem czy urządzeniem mobilnym.

Dzięki tzw. zdalnemu dostępowi, za Państwa zezwoleniem jestem w stanie dokonać interwencji informatycznej na Państwa sprzęcie, zachowując przy tym nadrzędną zasadę w czasach pandemii koronawirusa, tzn. zachowanie dystansu fizycznego. W zaciszu Twojego domu, bez ruszania się z miejsca, możesz skorzystać z profesjonalnej obsługi informatycznej. Wszystko wytłumaczę podczas połączenia telefonicznego lub przez wybraną przez Ciebie aplikację mobilną i w rozsądnej cenie rozwiąże Twój problem ze sprzętem komputerowym.

O tym, jak działa zdalny dostęp, można przeczytać w tym artykule.

Przekazanie sprzętu do naprawy – bezpieczny informatyk

Niektóre zlecenia wymagają osobistej interwencji z dostępem fizycznym do sprzętu. Może to być np. konserwacja układu chłodzenia sprzętu (duża ilość kurzu może prowadzić do przegrzewania, a to do mniej sprawnego działania – więcej tutaj). Serwis Streamlined znajduje się w Józefowie K Otwocka, niedaleko dzielnicy Warszawa Wawer. Mogą Państwo dostarczyć sprzęt osobiście, możliwa również jest bezdotykowa forma przekazania. Zawsze dokonujemy dezynfekcji po zakończonej naprawie, dzięki czemu sprzęt wróci do Państwa odrestaurowany, a co najważniejsze: bezpieczny dla Waszego zdrowia.

Szczegóły odnośnie bezpiecznej formy przekazania sprzętu znaleźć można na stronie “Zgłoś naprawę“.

Chcesz wiedzieć, komu powierzasz sprzęt, zanim się skontaktujesz?

Zobacz profil na Instagram i poczytaj O firmie.

Kontakt:

tel. 508 346 878, 511 846 878

igor@streampc.pl

Igor Leszczyński

Magister inżynier. Właściciel serwisu komputerowego, marki i bloga technologicznego Stream PC. Specjalista i power user systemów operacyjnych Windows i Android. Zwolennik work-life balance, przez co zdarza się mniej uchwytny. Praktykujący specjalista zarządzania informacją i cyberbezpieczeństwa oraz zwolennik myślenia zorientowanego na rozwiązywanie problemów. Serwisant komputerowy z ogromnym doświadczeniem, który dzieli się nabytą przez lata wiedzą z młodszym pokoleniem oraz stałymi klientami serwisu. Urodzony w 1993 roku, nierozłączny z myszką i klawiaturą od piątego roku życia. Uzależniony od technologii, muzyki rap i owsianki. Po studiach miał iść pracować do korpo, ale postawił na realizowanie się na swoim. Absolwent warszawskich uczelni PJATK i SGH.

Dodawanie komentarzy zostało wyłaczone

Tagi wpisu: informatyk józefów, informatyk zdalny, zdalna naprawa komputera, zdalna naprawa laptopa, zdalna pomoc

Wiedza na naszym blogu jest dostępna za darmo i jest wynikiem wieloletniej pracy ze sprzętem komputerowym. Zapraszamy do odblokowania reklam, jeśli korzystacie Państwo z wtyczek
Adblock, uBlock
lub pokrewnych. Z góry dziękujemy :)

X

    Potrzebujesz pomocy informatyka? Zostaw kontakt - odezwiemy się!

    Zapraszamy również do korzystania z formularza naszych stałych Klientów - bardzo ułatwia nam to pracę - nie zawsze jesteśmy w stanie odebrać Państwa telefon.

    Kontaktując się z nami wyrażają Państwo zgodę na naszą Politykę prywatności